Dekoracja i klimat – nastrojowe światło wprost z podłogi

Niskoprofilowe systemy oświetleniowe

Obecna technologia oświetleniowa sprawia, że coraz częściej korzystamy z technologii LED. Stąd też warto wyposażyć się w dekoracyjne oprawy podłogowe, które są uniwersalnym i łatwym w montażu oświetleniem. To mechanizmy, które przeznaczone są do użytku w obiektach komercyjnych lub mieszkalnych.

Tak wykonane oświetlenie podłogowe wygląda naprawdę imponująco. Zwłaszcza system RGB LED, który stosuje się dla celów estetycznych i dekoracyjnych pozwala na płynna zmianę barwy wydobywającego się światła wraz z funkcją zatrzymania koloru. Wówczas użytkownik ma swobodę wyboru dowolnego oświetlenia, czy to miękkiego, dającego jasność czy bardziej nastrojowego.

Rozprosz światło jak tylko chcesz

Oświetlenie podłogowe i jego współczesna technologia posiada wiele walorów użytkowych. Możliwość rozproszenia światła w jednym kierunku czy najazdowego, które znajduje zastosowanie na zewnątrz w przypadku intensywnego użytkowania może stać się równocześnie trwałym i energooszczędnym źródłem oświetlenia.

Dokonując zakupu warto zwrócić uwagę na klasę szczelności wszystkich opraw, dzięki temu będziemy mieć pewność, czy są całkowicie wodoodporne lub pyłoodporne. Warto stosować źródła światła, które nie nagrzewają się nadmiernie oraz nie stwarzają ryzyka poparzenia. Zaletą tego rozwiązania jest łatwy i szybki montaż. Nie ma problemu też z zakupem części zamiennych. Z dokonaniem wyboru odpowiednich opraw warto skonsultować się ze specjalistami w tym fachu.

Posts Tagged with…

Write a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *